Farby i tusze do tatuowania od amerykańskiej firmy Eternal Ink kolory - dziaraj.pl

Filtruj wg:

Eternal

Jest 3 produktów.
Wyświetlane 1 - 3 z 3 produktów

Początki Eternal Ink mają miejsce w Stanach Zjednoczonych i sięgają 1976 roku. Kilka lat później sieć liczy już 5 sklepów do tatuażu. Wśród wielu znanych artystów, którzy rozpoczęli karierę w Eternal Tattoos, są Jay Wheeler, Tom Renshaw, Marshall Bennett i Bob Tyrell. Marka stawia sobie za punkt honoru wspieranie artystów tatuażu i ich wolności twórczej. Tworząc wyjątkowej jakości tusze do tatuażu, zapewnia artystom narzędzia potrzebne do urzeczywistnienia ich artystycznych wizji. Amerykanie określają się jako zobowiązani do zachowania i poszanowania bogatej tradycji tatuowania, jednocześnie uwzględniając jego ewolucję i współczesne formy wyrazu. Marka jako swoją misję określa również wspieranie twórców i zapewnianie bezpieczeństwa produktów, tak samo jak pielęgnowanie tradycji tatuażu. Dzięki współpracy z artystami i wykorzystaniu dziesięcioleci wiedzy na temat pigmentów marka jest w stanie stale produkować pigmenty najwyższej jakości, które podnoszą ich kunszt i inspirują do przekraczania granic swojego rzemiosła.

Eternal Ink — Tusze dla Ciebie

Wśród farb Eternal bez problemu znaleźć można zarówno te spełniające kryteria Unii Europejskiej REACH, jak i te wyprodukowane przed wejściem w życie tych regulacji. Te drugie sprzedawane są obecnie jako farby do nauki. Najpopularniejsze z farb Eternal to kolory Eternal White, Perfect White, Grey, czy zestawy Neutral Grey o 4 odcieniach szarości.

Według Eternal Ink na rynku nie ma ciemniejszej farby niż Eternal Pitch Black.

Niespotykanie ciemna czerń, która utrzyma się na długo po zagojeniu tatuażu, zdumiewające lśnienie i świetna wydajność. Te wszystkie cechy to właśnie znaki rozpoznawcze tuszu od Eternal Ink

Kolejną propozycją od amerykańskiej marki jest zestaw 4 tuszy. Jest on pozycją obowiązkową dla każdego artysty pracującego z czarnymi i szarymi kolorami. Farby zawierają odpowiednio 20%, 40%, 60%, 80% czarnego pigmentu. Dla artystów kolorowych ten zestaw oznacza nowe podejście do poszerzania palety poprzez tonowanie atramentu wyłącznie za pomocą operowania odcieniem. Zestaw Neutral Gray jest idealnym dodatkiem, jeżeli chcesz uzyskać maksimum ze swojej palety kolorów.