Wszystkie kartridże - dziaraj.pl

Filtruj wg:

Wszystkie kartridże

Jest 41 produktów.
Wyświetlane 1 - 12 z 41 produktów

Kartridże to najpopularniejsze igły stosowane przez tatuażystów.Zamknięte w obudowie igły typu kartridż wolniej zużywają tusz, a więc są zauważalnie bardziej wydajne niż klasyczne odpowiedniki. Igły zamknięte w kartridżach generują też zdecydowanie mniejszy hałas. Kartridże zostały stworzone wraz z rosnącą świadomością higieny. Igły typu kartridż, zwane też modułowymi, cechują się tym, że wewnętrzna konstrukcja wprawia igłę w ruch posuwisty. Po wyłączeniu maszynki igły cofają się z powrotem do obudowy, aby przypadkowo nie uszkodzić tatuażysty lub tatuowanego. Skoro wiesz już, czym charakteryzują się kartridże, wybór powinien być prostszy. Następnie pozostało dobrać do nich odpowiednią maszynkę do tatuażu i stworzyć własną spersonalizowaną maszynkę.

Kartridże do tatuażu

Kartridż składa się z silikonowej membrany, która zapobiega niepożądanym wyciekom tuszu prowadzącym do zanieczyszczenia maszynki lub osób w pobliżu. Poszczególne marki wyróżniają różne cechy swoich kartridży. Ważnym aspektem wydaje się być szczelność, ponieważ podczas tatuowania kartridż wypełniają tusze do tatuażu. Zaopatrzając swoją maszynkę w igły modułowe, warto także zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Najlepsze igły to te ze stali szlachetnej lub nierdzewnej klasy medycznej. W zależności od własnych preferencji, dobierz doskonałe igły do tatuażu już teraz.

Kartridże do tatuażu - najlepsi producenci

Trzeba przyznać, że marka WJX skupia swoją produkcję wokół kartridży. Ten producent chwali się igłami modułowymi Ultra wykonanymi z tworzywa sztucznego, które to jest odporne na ścieranie i działanie tuszy. Kartridż dodatkowo pracuje ciszej i stawia mniejszy opór. 

EZ Tattoo Supplies to firma stojąca za sukcesem linii V-Select oraz Filter. Produkty spod ramienia tej marki sprostają najbardziej wymagającym tatuażystom. Z atutów kartridży V-Select można wyróżnić perfekcyjne dopasowanie do konkretnej igły i kompatybilność ze wszystkimi markowymi maszynkami na kartridże.

Marka Vertix to propozycja amerykańskiej firmy Darklab. Darklab słynie ze swojego profesjonalnego podejścia do produkcji i procesów kontroli jakości. Każdy ich produkt musi przejść dwuetapową weryfikację, aby móc trafić na sklepowe półki. Igły amerykańskiej firmy mają działanie dekompresyjne i zasysają tusz minimalizując wylewanie się tuszu. Dzięki temu zmieniając kartridż nie pomieszasz ich ze sobą. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są przezroczyste dzioby, pomagające ustawić igłę i lepiej widzieć tusz. Prawda że praktyczne? 

Kolejno kartridże Spark Pro mają wyjątkową ostrość i nie odkształcają się nawet po wielu godzinach tatuowania. Igły pracują na membranie z elastycznej gumy.