Renomowana firma Dragonhawk produkująca maszynki do tatuowania - dziaraj.pl

Dragonhawk

Jest 10 produktów.
Wyświetlane 1 - 10 z 10 produktów

Początki firmy Dragonhawk sięgają 2001 roku, a miejscem jej powstania są Chiny. Mniej więcej 5 lat po swoim powstaniu marka była już szerzej rozpoznawana i stała się jednym z liderów rynku. Jej wartościami jest pasja do tatuażu i misja wprowadzania na rynek coraz to lepszych i nowocześniejszych produktów.

Dragonhawk - jakość i doświadczenie

Dragonhawk to jeden z czołowych producentów w branży tatuażu na całym świecie. W ich ofercie są maszynki, igły oraz szereg akcesoriów. Dostosowywanie produkcji pod zmieniające się trendy i najwyższa jakość to cechy, jakimi chwali się Dragonhawk na własnej stronie internetowej. Duża rozpoznawalność i pozytywna reputacja marki jest zasługą setek tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie. 

Dragonhawk jako marka wywodząca się z szeroko pojętej zajawki, stara się pielęgnować ją w swoich działaniach. Utrzymuje zatem relacje ze społecznością tatuażystów na całym świecie. Współpracuje i konsultuje się z wyselekcjonowaną grupą artystów, by wiedzieć czego oczekują profesjonaliści i czerpać z ich uwag. Swoboda twórcza jest tym, co przyświeca działaniom chińskiego producenta.

Wyszczególniając z szerokiej oferty Dragonhawk pewne produkty, nie sposób nie wspomnieć o maszynce rotacyjnej Fold Pro. Jest to maszynka z dwoma możliwościami zasilania - akumulatorowym oraz kablem RCA. Posiada regulowany skok z aż 7 różnymi ustawieniami. (2,4 - 4,2 mm). Nowatorskim rozwiązaniem jest ekran LED, pokazujący poziom naładowania baterii, czas pracy oraz napięcie. Bezprzewodowa bateria pozwala maszynce na ciągłą pracę od 4 do 6h.

Dragonhawk Extreme V2S to z kolei maszynka zaprojektowana z myślą o najwyższej dokładności i kontroli. Jej głównymi zaletami są: zredukowany hałas i mniejsze wibracje podczas pracy. Pozwala to na dużo bardziej komfortowe i precyzyjne tatuowanie niż tradycyjne maszyny. Posiada japoński silnik z napędem bezpośrednim typu Direct i działa w zakresie napięcia roboczego od 6V do 8V. Ta maszyna może być regulowana skokiem długości igieł od 1 mm do 5 mm, co czyni ją bardzo uniwersalną i odpowiednią do wielu stylów tatuażu.

Kolejnym przykuwającym uwagę produktem Dragonhawk jest Mast Skate Power. Pod tą nazwą kryje się elegancki zasilacz z dużym zapasem mocy, zaprojektowany do użycia z maszynkami do tatuowania oraz do makijażu permanentnego. Urządzenie posiada dwa tryby pracy: jeden do podłączenia jednej maszynki i opcjonalnie zewnętrznego startera lub stopki, drugi do jednoczesnego podłączenia dwóch maszyn. W trybie pracy z dwiema maszynkami można ustawić różne napięcie na każde z gniazd Jack. Za przełączanie napięcia pomiędzy maszynami odpowiada jeden przycisk. Dokładność regulacji napięcia wyjściowego wynosi 0,1V.