Sprzęt marki FK Irons z linii Spektra to najlepsze maszynki tattoo - dziaraj.pl

Spektra / FK Irons

Jest 6 produktów.
Wyświetlane 1 - 6 z 6 produktów

FK Irons, czyli producent maszynek rotacyjnych do tatuażu i baterii z USA. Powstała w 2009 roku marka może się pochwalić kilkoma modelami maszynek, które sprzedały się w ogromnych ilościach. Maszynki marki FK Irons sprzedawane są pod nazwą Spektra. Rotacyjne maszynki do tatuażu z linii Spektra były doskonalone na przestrzeni lat przez amerykańskiego producenta z Miami.

Dzięki temu dziś możemy się cieszyć najwyższą jakością i profesjonalnym sprzętem w naszych studiach tatuażu. Dystrybucja FK Irons obejmuje niemal cały świat.

FK Irons Spektra - solidność i precyzja

Maszynki rotacyjne w odróżnieniu od cewkowych wykorzystują silnik elektryczny do napędzania igieł. Rotacyjne maszynki są zatem mniej wadliwe, wynika to właśnie z ich skromniejszej budowy. Często posiadają one wyświetlacz LED, pokazujący nam parametry urządzenia. Warto wiedzieć, że maszynki rotacyjne to rozwiązanie usprawniające tatuowanie, ponieważ wymiana igieł typu kartridż trwa zaledwie parę sekund. Maszynki te są sprzedawane w sporym rozstrzale cenowym, jednak jak łatwo zgadnąć, są obiektywnie droższe niż inne rodzaje maszynek. Przy zakupie warto jednak wziąć pod uwagę ich uniwersalność, bowiem jeden sprzęt może spełnić Twoje wymagania i kolejny nie będzie Ci już potrzebny. Podsumowując, tym, co jest największym atutem maszynek rotacyjnych, to ich wydajność i bezpieczeństwo.

Maszynki do tatuażu FK Irons wpisują się idealnie w definicje dobrych maszynek rotacyjnych. Poza tym innowacyjne rozwiązania to codzienność dla inżynierów z Miami. FK Irons może poszczycić się takimi produktami jak:

  • Modułowa maszynka do tatuażu EXO z możliwością płynnego przełączania źródła zasilania z kabla RCA na akumulator PowerBolt z obsługą Bluetooth 

Maszynka do tatuażu Flux - jedna z pierwszych bezprzewodowych maszyn do tatuażu na rynku, wyposażona w baterię i obsługę bluetooth

Zalety maszynek FK Irons Spektra

FK Irons w swojej ofercie posiada między innymi działający na bluetooth model Spektra Flux, jak i jego następcę, również zasilany i działający bezprzewodowo model Exo z 2021 roku. Jeśli posiadasz zasilacz Hover, maszynki Spektra Flux połączysz bezprzewodowo za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon DarkLab. W tej samej aplikacji będziesz mógł sterować napięciem maszynki podczas pracy. Przydatną opcją w maszynce jest tryb blokady, który nie pozwoli urządzeniu włączyć się przypadkowo w niepożądanej chwili. Obie wersje maszynki są dodatkowo niezwykle poręczne, dzięki czemu nie męczą ręki tatuażysty.


Jednym z flagowych modeli jest również Spektra Edge X. Ten model można łączyć z gripami zaciskowymi lub nakręcanymi na gwint, co dodaje wielofunkcyjności maszynce. Spektra Edge X zawdzięcza takie rozwiązanie systemowi MultiVise. Przy obu opcjach można zastosować tuby z regulacją wysunięcia igły lub bez regulacji. Samosmarujący się suwak wpływa na redukcje tarcia, hałasu i przede wszystkim wydłuża żywotność maszynki. Zmiana skoku w tym modelu to przedział od 2.8 milimetrów do 4.2 milimetrów. Maszynka idealnie sprawdzi się przy konturowaniu oraz cieniowaniu, a także przy wypełnieniach.