Meble do salonów tatuażu to podstawa to elegenckiego studia - dziaraj.pl

Meble

Jest 14 produktów.
Wyświetlane 1 - 12 z 14 produktów

Jeśli planujesz otwarcie swojego studia tatuażu, nie obędzie się bez praktycznej wiedzy, co właściwie powinno się w nim znajdować. Podobnie w przypadku, gdy zachodzi potrzeba doposażenia studia. Wiedza co przyda się tatuażyście, by jak najbardziej usprawnić mu pracę jest podstawą do rozpoczęcia zakupów. Nie zapominajmy rzecz jasna o kliencie. Istnieje również sporo mebli i akcesoriów, które mają sprawić, by proces tatuowania był przyjemnością zarówno dla wykonującego tatuaż, jak i dla osoby tatuowanej. Grunt to dobre wyposażenie studia tatuażu.

Meble do studia tatuażu - ergonomicznie i stylowo

Narzędzia do wykonywania pracy tatuażysty to nie tylko maszynki, igły i tusze. Rozwój technologicznych rozwiązań, razem z popularyzacją tatuaży przyczynił się do wzrostu oczekiwań klientów, co do oferowanej usługi. Każdy, kto choć raz tatuował się w odpowiednio wyposażonych studiach, z pewnością zauważył szereg akcesoriów jak podłokietniki, stacje robocze czy lampy. Nawet jeśli nie znasz ich dokładnego przeznaczenia, wiedz, że mają one swoje zadanie i są kluczowe dla skutecznej i przede wszystkim jakościowej pracy. 

Jednymi z kluczowych mebli do studia tatuażu są z pewnością fotele i leżanki. W ich przypadku niezwykle istotna jest oczywiście wygoda, ale również jakość wykonania, kąty podparcia pleców i podłokietników. Prym w studiach tatuażu wiodą elektryczne fotele regulowane nożnie. 

Bardzo często spotykane są również leżanki, które można złożyć i spakować do torby, co ułatwia ich transport. Warto przemyśleć zakup takiego sprzętu, jeśli pracujemy w kilku studiach jednocześnie lub zdarza nam się jeździć na konwenty tatuażu. Pamiętaj by wybrana przez Ciebie leżanka miała regulacje zagłówka oraz solidne wykonanie.

Będąc przy temacie wygody, można oczywiście odwrócić rolę i spojrzeć z perspektywy tatuażysty. On również potrzebuje specjalnych rozwiązań, by poprawnie wykonywać swoje rzemiosło. Na szczęście rynek oferuje pomocniki i taborety, które zaprojektowane zostały tak, by nie męczyć rąk ani nóg tatuażysty. Regulowane wysokości i kąty nachylenia to klucz do komfortowej pracy. Dodać do tego można jeszcze podnóżki, świetnie sprawdzające się także jako pomoc przy tatuowaniu nóg.

Produktem o ciekawej konstrukcji, bardzo usprawniającym pracę tatuażysty, jest mobilna stacja robocza. Wyposażona jest ona w niewielki blat roboczy z uchwytami na tusze, kolejny blat z chromowaną tacką oraz praktyczny pojemnik na odpady. Całość konstrukcji dopełnia uchwyt na folię lub papier. Każdy z elementów można ustawić na dowolnej wysokości statywu. 

Odpowiednio jasne i zrównoważone oświetlenie to kolejny istotny element profesjonalnego studia tatuażu. Wyboru lamp LEDowych dokonuj na podstawie takich parametrów jak: poprawny strumień światła, jego barwa, a także żywotność lampy.