Farby i tusze do tatuowania od amerykańskiej firmy Dynamic Colors - dziaraj.pl

Filtruj wg:

Pojemność

Dynamic

Jest 47 produktów.
Wyświetlane 1 - 12 z 47 produktów

Amerykańska marka Dynamic Color znana jest ze swojej oferty farb do tatuażu. Najwyższa jakość, którą oferuje producent, przyniosła mu rozgłos i rozpoznawalność na całym świecie. Zarówno czarne, jak i kolorowe tusze od Dynamic Color, są jednymi z najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii na całym świecie. Przewagą marki nad konkurencją jest wysoka zawartość pigmentu w farbach, szeroka oferta oraz doskonała sterylność, którą deklaruje producent. Ponadto amerykańskie farby sprawdzą się zarówno przy precyzyjnej pracy nad szczegółami, jak i również przy konturowaniu i cieniowanie.

Odważne, jasne, trwałe kolory: każdy artysta zasługuje na wysokiej jakości tusz do tatuażu. Wysokopigmentowe atramenty Dynamic Colors, dostępne w rozszerzonej gamie aż 30 kolorów, można mieszać w celu stworzenia własnych, niestandardowych mieszanek. 

Farby do tatuażu Dynamic Color łatwo wchodzą pod skórę i szybko goją się, zapewniając wyjątkowe rezultaty. Wszystkie atramenty Dynamic Color są dostarczane w krystalicznie czystych butelkach PET z powłoką zapobiegającą podrabianiu loga amerykańskiej marki. 

Produkty Dynamic Color nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i z założenia nie są na nich testowane. Dynamic stawia na etyczne zasady, na dbałość o środowisko, nie zaniedbując przy tym naszego bezpieczeństwa.

Dynamic — kolory stworzone dla Ciebie

Dynamic Colors proponuje farby w całej palecie kolorów, od klasycznych czarnych barw po żółte, czerwone czy niebieskie. Jedną z najpopularniejszych propozycji jest z pewnością Dynamic Union Black. To nowa odsłona starego klasyka – tuszu Dynamic Black. Ultra gładka, super bogata czerń ma taką samą konsystencję jak prawdziwa czerń. Dodatkowo pochwalić się może nieco bardziej matowym wykończeniem. Po zmieszaniu/rozcieńczeniu tworzy gładkie, prawie pastelowe wykończenie. 

Sukcesem dla amerykanów z pewnością było podjęcie współpracy z Joaquinem Gangą, światowej sławy artystą tatuażu. Joaquin to tatuażysta, którego prace możemy zobaczyć na ciałach wielu celebrytów ze świata sportu, czy też muzyki. We współpracy z artystą, Dynamic Colors stworzył autorski tusz o nazwie Ganga Black. Marka opisuje go jako tusz idealny do wszystkich stylów black & grey. Oferuje on gładkie odcienie szarości, czego oczekuje w swoich pracach Ganga, specjalizujący się w hiperrealistycznych motywach.

W ofercie Dynamic Color znajdziemy również farbę o nazwie Dynamic Dark Shadow, która może pochwalić się 4-stopniową skala szarości, zgodną z regulacjami REACH. Jej wyjątkowa konsystencja sprawia, że łatwo się nią pracuje, a tusz pokrywa skórę z wyjątkową łatwością. Dynamic Shadows to farba, której zaufały tysiące profesjonalnych tatuatorów na całym świecie. Wyróżnia się długotrwałością i intensywnymi efektami. Tusz pozwala uzyskać niezwykle precyzyjne przejścia tonalne, idealne do tworzenia realistycznych tatuaży. Farba jest hipoalergiczna i nie powoduje podrażnień skóry. Wszystkie farby marki Dynamic są zgodne z najnowszymi regulacjami Unii Europejskiej (REACH). Jest to standard, jeśli chodzi o farby Dynamic.