Poradnik Dziaraj.pl - nauka tatuowania od podstaw pierwsze kroki

Poradnik Dziaraj.pl

Producent: Dziaraj.pl

1715

Nowość

Nie dziaraj pochopnie - Poradnik dla początkującego tatuażysty Powiększ

“Nie dziaraj pochopnie" poradnik dla początkującego tatuażysty.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,90 zł

brutto

dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com

Więcej informacji

“Nie dziaraj pochopnie. Poradnik dla początkującego tatuażysty” to kompleksowa publikacja stworzona z wielkim namaszczeniem przez ekipę sklepu Dziaraj.pl. Oddajemy do Twoich rąk 50 stron rzetelnego opracowania, które obejmuje wiele zagadnień związanych ze sztuką tatuażu.

Znajdziesz tu m.in. szczegółowe opisy sprzętu i akcesoriów, techniczne aspekty dotyczące regulacji maszynek czy wreszcie praktyczne wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak zrobić perfekcyjną dziarę. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby treść była dla Ciebie jasna i zrozumiała. Tekst wzbogaciliśmy zdjęciami oraz schematami, by przyswajanie wiedzy szło lekko, łatwo i przyjemnie.

Wierzymy, że poradnik wiele Ci wyjaśni i będzie stanowić bezpieczną bazę, do której będziesz mógł wracać w razie wątpliwości. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą Twoje pierwsze kroki w świecie tatuażu będą dużo łatwiejsze! 

Zapoznaj się z darmowym fragmentem i przekonaj się, że warto!

NOWA, ZAKTUALIZOWANA WERSJA PORADNIKA POWSTAJE! CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAKO PIERWSZY/A? ZOSTAW NAM MAILA. ODEZWIEMY SIĘ JAK BĘDZIE ZNANA DATA JEGO PREMIERY!

Zostaw maila

Specyfikacja

Format A5
Wydruk Papier kredowy
dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com