Silikonowa sztuczna skóra do ćwiczeń - do nauki tatuowania

Silikonowa skóra do ćwiczeń

Nowość

Silikonowa sztuczna skóra do ćwiczeń Powiększ

Naucz się dziarać, nie czyniąc przy tym strat w ludziach! 

Więcej szczegółów

Ilość: 258

Produkt dostępny

24,90 zł

brutto

dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com

Więcej informacji

Sztuczna skóra to profesjonalna imitacja ludzkiej skóry, stworzona z myślą o początkujących tatuażystach. Sztuka tatuażu wymaga pewnej ręki i odpowiedniego przygotowania. Nie od dziś wiadomo, że pewne rzeczy warto sprawdzić w praktyce, ale który klient odda nam własne ciało jako miejsce do przeprowadzania testów? Umówmy się, że takie rozwiązanie nie zadowoli żadnej ze stron. Praktyką, na jakiej powinno nam zależeć, jest właśnie ta z użyciem imitacji skóry. Jest ona bowiem w 100% bezpieczna i bezstresowa. Zanim więc przyjdzie Ci wytatuować klienta, warto wyposażyć się w ten produkt i potrenować odpowiednio dużo. 

Zanurz się w szczegółach: cechy sztucznej skóry do tatuażu

Sztuczna skóra zdaje się być idealnym narzędziem do treningu umiejętności tatuowania. Jest silikonowa, a co za tym idzie elastyczna, do tego można jej używać obustronnie. Pomaga także w rozwijaniu nowych technik tatuażu, oraz porównywaniu kolejnych prac. Sztuczna skóra reaguje na maszynkę i tusz łudząco podobnie do prawdziwej. W ślad za prawdziwą skórą, której grubość nie jest identyczna na całym ciele, produkt ten występuje w wielu wersjach grubości. Najpopularniejsze zaczynają się od 1 mm, a kończą na 4 mm.

Jak sztuczna skóra ulepsza proces nauki tatuowania?

Przydatną techniką już po wykonaniu pracy na sztucznej skórze, będzie przykładanie jej do różnych części ciała. Pokaże nam to, jak zachowuje się skóra, a co za tym idzie tatuaż, w konkretnym miejscu na ciele. Dodatkowo oswoimy się z rozmiarami tatuaży, a wówczas także ludzkiego ciała, które będzie naszą powierzchnią pracy.

Specyfikacja

Wymiary 20 cm x 30 cm / 30 cm x 40 cm
Grubość 3,5 mm
dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com