Maszynka rotacyjna do tatuowania marki cheyenne - dziaraj.pl

Cheyenne

Jest 4 produktów.
Wyświetlane 1 - 4 z 4 produktów

Działająca od 2006 roku w Berlinie marka jest liderem europejskiego rynku branży tatuażu. Cheyenne prowadzi lokalną produkcję w Niemczech, dzięki czemu może samodzielnie wyznaczać standardy i mieć bezpośredni podgląd na jakość urządzeń jeszcze na etapie produkcji. Marka kojarzy się z wysokiej klasy urządzeniami do tatuażu i dostarcza produkty do ponad 63 krajów na całym świecie.

Cheyenne - profesjonalizm w świecie tatuażu

Cheyenne od lat prowadzi współpracę z artystami. Zderzenie strony produkcyjnej  z artystyczną wizją tatuażystów prowadzi do coraz to lepszych i bardziej dopasowanych pomysłów na sprzęt do tatuażu. Wysokowydajne i niezawodne maszynki rotacyjne, sterylne igły w wielu konfiguracjach, solidne gryfy i praktyczne akcesoria do tatuażu to produkty spod szyldu Cheyenne. 

Marka stawia sobie za punkt honoru najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwo. Cheyenne ma w swoich szeregach specjalistów z branży medycznej, co pozwala na osiągnięcie wymaganych standardów medycznych podczas produkcji igieł.

Cheyenne słynie z wprowadzenia na światowy rynek maszynki z silnikiem elektrycznym. Cheyenne HAWK, bo tak nazywa się ta rewolucyjna maszynka, pojawiła się na rynku w 2007 roku i od razu zdobyła uznanie wielu tatuażystów na całym świecie. Do dziś znajduje uznanie w wielu studiach tatuażu.

Niemiecki producent branży tatuażu słynie z prekursorstwa jeszcze jednego produktu. Wkłady Cheyenne były pierwszymi jednorazowymi wkładami do maszynek rotacyjnych, co niesamowicie podniosło poziom wygody i higieny tatuowania.

 Sztandarowym produktem marki jest z pewnością maszynka bezprzewodowa typu PEN SOL Nova Unlimited. Maszynka posiada wygodny tryb responsywny. Maszynka obsługiwana jest zaledwie jednym przyciskiem, którym szybko i intuicyjnie reguluje się częstotliwość.

Cheyenne SOL Luna to z kolei maszynka do tatuowania wyposażona w technologię Cheyenne SensiDrive®, która została opracowana  myślą o lepszym wypełnianiu i cieniowaniu. Podobnie jak wszystkie maszyny z rodziny SOL, Luna jest wyposażona w wysokiej jakości silnik BLDC oraz lepiej wyważony mechanizm napędowy. Sprzęt ten został wzbogacony o rewolucyjną cechę: przełącznik trybu. Poprzez obrót na obudowie napędu możesz przełączać się między dwoma trybami pracy: zupełnie nowym trybem stałym, gwarantującym stałe uderzenie i lepszą częstotliwość ściegu, a także trybem reagującym, w którym częstotliwość uderzeń dostosowuje się i reaguje na napięcie powierzchniowe skóry tatuowanego. Maszynka działa więc z odpowiednią mocą, jednocześnie minimalizując podrażnienia skóry. Wynikiem jest czysty wzór, zmniejszone odczucie bólu i lepszy proces gojenia się. Długą listę plusów maszynki od Cheyenne zamyka bezszczotkowy silnik, który poprawia saturacje kolorów.