Zestawy dla początkujących - dziaraj.pl

Zestawy dla początkujących

W tej kategorii nie ma produktów.

Zestaw do tatuażu dla początkujących - zacznij przygodę z tatuowaniem

Jesteś początkującym tatuażystą i zastanawiasz się jak podejść do tematu tatuowania? Chciałbyś poćwiczyć, ale niekoniecznie na własnej skórze, a tym bardziej kolegi lub koleżanki? Nie wiesz w jaki rodzaj sprzętu się wyposażyć, jakie igły dobrać do jakiej maszynki i myśląc o tym wszystkim zaczynasz się demotywować? W takim razie świetnie trafiłeś. Pamiętaj, że nawet największy artysta kiedyś zaczynał i kupował swoje pierwsze sprzęty, robiąc pewnie podobne rozeznanie, jakiego Ty podejmujesz się w tym momencie.

Zdecydowanie polecamy Ci pracować na sztucznej silikonowej skórze, która wybaczy każdy błąd i posłuży jako świetne narzędzie testów.

Zestaw do tatuażu dla początkujących powinien zawierać również maszynkę, zasilacz, którym sprawnie uregulujesz napięcie w maszynce. Do tego warto wyposażyć się w specjalną stopkę, kabel RCA dołączany do maszynki typu PEN czy chociażby igły cartridge. Świetnym wyborem będą igły EZ FILTER, czyli jakościowa, lecz tańsza alternatywa kompatybilna z większością maszynek i gryfów. 50 mililitrów czarnej farby powinno wystarczyć na pierwsze podrygi z maszynką w ręce. Sklep z akcesoriami do tatuażu przygotował specjalny set zawierający wszystkie wymienione wyżej elementy potrzebne do rozpoczęcia przygody z tatuowaniem.

Najlepszy sprzęt do tatuażu dla początkujących

Sprzęt w jaki się uzbroisz oczywiście ma niemałe znaczenie. Świetnym wyborem będzie maszynka rocket pen, którą posłużysz się niemal jak długopisem. Ważące zaledwie 200 gram urządzenie świetnie układa się w dłoni i nie powoduje takiego hałasu, jak chociażby masywniejsze cewkowe maszynki.

Igły cartridge EZ FILTER idealnie nadadzą się do wspomnianej maszynki, do tego są dostępne w atrakcyjnej cenie w stosunku do oferowanej jakości. Jeśli chodzi o zasilacz, największym uznaniem wśród początkujących cieszy się bezprzewodowy zasilacz do maszynek z wyjściem RCA. Czytelny wyświetlacz LCD umożliwia zmianę napięcia w dowolnym momencie pracy. Świetnie pasuje do maszynek typu Pen. Urządzenie pozwoli na nawet 10 godzin pracy. 

Sztuczne skóry, a zwłaszcza te silikonowe realistycznie odzwierciedlają zachowanie prawdziwej ludzkiej skóry. Są one bardziej wytrzymałe i elastyczne niż gumowe odpowiedniki. Pod kątem przyzwyczajania się do pracy z prawdziwą skórą bez dwóch zdań nie ma lepszego materiału.