Folia ochronna Easytattoo Protect do zabezpieczenia tatuażu

Folia ochronna OTZI by Easytattoo

Producent: Easy Tattoo Producent: Easy Tattoo

Nowość

Folia ochronna Easytattoo Protect Powiększ

Praktyczna i wygodna folia ochronna na świeży tatuaż.

Więcej szczegółów

Ilość: 86

Produkt dostępny

6,90 zł

brutto

dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com

Więcej informacji

Masz świeżą dziarę? Chcesz ją szybko i łatwo wygoić? Polecamy hipoalergiczną folię ochronną na tatuaż Easytattoo Protect. Folia jest bardzo praktyczna i wygodna w użyciu. Po prostu naklejasz na dziarę i zostawiasz na kilka dni. Możesz spokojnie brać prysznic, bo folia jest wodoodporna. Przepuszcza tlen i parę wodną, dzięki czemu skóra pod nią oddycha i ładnie się goi.

Ten produkt OTZI By Easytattoo to cienka, elastyczna i przylegająca do skóry folia, która zapewnia skuteczną ochronę przed bakteriami, brudem, a także przyspiesza proces gojenia się skóry po wykonaniu tatuażu. Folia ta jest w pełni przepuszczalna dla powietrza, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać, a proces gojenia się przebiega szybciej i skuteczniej. Jest elastyczna, dobrze dopasowuje się do ciała i możesz spokojnie nosić ją pod ubraniem. Świetnie zabezpiecza świeżo wydziarane miejsce przed bakteriami. Jest niczym druga skóra. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy z różnych względów nie mogą kilkukrotnie w ciągu dnia wykonywać serii zabiegów pielęgnacyjnych na swoim świeżo zrobionym tatuażu (praca, wyjazd).

Po prostu naklejasz na dziarę i zostawiasz na kilka dni. Możesz spokojnie brać prysznic, bo folia jest wodoodporna. Przepuszcza tlen i parę wodną, dzięki czemu skóra pod nią oddycha i ładnie się goi. Folie można ze sobą łączyć, żeby zabezpieczyć większy tatuaż!

Specyfikacja

Producent EasyTattoo
Kraj produkcji Francja
Format 10 cm x 15 cm (arkusz) / 15 cm x 10 m (rolka)
Ilość 1 arkusz / 10 arkuszy / rolka
Informacje dodatkowe elastyczna / hipoalergiczna / wodoodporna
dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com