Dynamic Ganga Black - czarna farba do tatuażu zgodna z regulacjami UE

Dynamic Ganga Black

Producent: Dynamic Color Producent: Dynamic Color

3715

Nowość

Dynamic Ganga Black Powiększ

Ilość: 17

Produkt dostępny

249,00 zł

brutto

dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com

Więcej informacji

Dynamic Ganga Black to farba do tatuażu dla profesjonalnych artystów, którzy szukają niepowtarzalnych pigmentów. Została stworzona przez znaną markę Dynamic, która ma wieloletnie doświadczenie w branży tatuażu i znana jest z tworzenia najlepszych pigmentów. To jeden z najlepszych wyborów dla tatuażystów, którzy potrzebują trwałego i intensywnego koloru. Farba stworzona przy użyciu tylko najwyższej jakości składników, których wymagają artyści tacy jak Drake!

Joaquin Ganga to dobrze znany artysta z tatuowania celebrytów, takich jak Drake, Lebron James, Post Malone, Odell Beckham Jr. i wielu innych. GANGA x DYNAMIC BLACK to efekt jego współpracy z marką Dynamic. Dzięki kolaboracji udało opracować się specjalną czerń, która jest gładka i ciemna. Nie tylko dla celebrytów!

Ganga Black to czerń intensywna i bogata. Dzięki temu tatuaż nabiera głębi i staje się wyrazisty. Idealny do wszystkich rodzajów prac w czerni i szarościach, gładkie przejścia cieniowania powstające, gdy ta czerń jest używana jako wash, jest dostosowane do hiperrealizmu w stylu Gangi. Możesz sprawdzić więcej prac Gangi na Inastagramie: @gangatattoo.

Charakterystyka produktu:

Karta charakterystyki

Specyfikacja

Producent Dynamic Color Company
Kraj produkcji USA
Pojemności 240 ml
Kolor Ganga Black
Cena za 100 ml 109,20 zł
Informacje dodatkowe Produkt wegański / nie testowany na zwierzętach
Zgodność Zgodna z regulacjami UE (REACH)
dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com