Dynamic Union Black - czarna farba do tatuażu zgodna z regulacjami UE

Dynamic Union Black

Producent: Dynamic Color Producent: Dynamic Color

Nowość

Dynamic Union Black Powiększ

To idealna farba – trwała i niezawodna. Zapewnia intensywny odcień czerni, który utrzymuje się przez lata.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,00 zł

brutto

dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com

Więcej informacji

Union Black to nowa odsłona starego klasyka - Dynamic Blacka. Ultra gładka, super bogata czerń ma taką samą konsystencję jak nasza wypróbowana i prawdziwa czerń z nieco bardziej matowym wykończeniem. Świetnie nadaje się do pakowania w solidne, bardzo ciemne, czarne obszary. Po zmieszaniu/rozcieńczeniu tworzy gładkie, prawie pastelowe wykończenie.

Dumnie wyprodukowany w USA, nasz czarny atrament ma jedną z najbardziej imponujących zawartości pigmentów na rynku. Ten odporny na uderzenia atrament można łatwo zetrzeć ze skóry, aby zapewnić maksymalną szybkość pracy. Profesjonalna jakość atramentów. Dynamic Color zapewnia najwyższej jakości atrament do tatuażu z najbardziej imponującą zawartością pigmentu w branży. Znane z płynnego przepływu, nasze atramenty są gotowe do pracy — od precyzyjnych detali po kontury i cieniowanie.


Zdajemy sobie sprawę z dużej liczby oszukańczych produktów na rynku, dlatego wszystkie atramenty Dynamic Color są dostarczane w krystalicznie czystych butelkach PET z powłoką zapobiegającą podrabianiu logo Dynamic. Nawet nasze zgrzewarki, które zabezpieczają wysterylizowany produkt, posiadają pieczęć zatwierdzenia Dynamic Color.


Sprawdzone, niezawodne leczenie: pożegnaj się z uporczywymi procesami leczenia lub niezadowolonymi klientami. Farby do tatuażu Dynamic Color działają gładko i szybko goją się, zapewniając zauważalnie żywe rezultaty, które mogą wytrzymać próbę czasu. A ze skórą w grze od 1990 roku, mamy na myśli to, kiedy mówimy, że nasze atramenty są testowane przez czas.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem farb Dynamic w Polsce!

Charakterystyka produktów:

Karta charakterystyki

Cena za 100 ml:

Przy zakupie 30 ml - 260 zł

Przy zakupie 240 ml - 90,83 zł

Specyfikacja

Producent Dynamic Color Company
Kraj produkcji USA
Pojemności 30 ml / 240 ml
Kolor Union Black (UNB)
Informacje dodatkowe Produkt wegański / nie testowany na zwierzętach
Zgodność Zgodna z regulacjami UE (REACH)
dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com