I AM INK Holy White [True Pigments] - farba do tatuowania

I AM INK Holy White [True Pigments] - farba do tatuowania

Producent: I AM INK Producent: I AM INK

Nowość

I AM INK Holy White [True Pigments] - farba do tatuowania Powiększ

Poznaj I AM INK True Pigments - doskonałą linię kolorowych farb do tatuowania, która rewolucjonizuje sztukę tatuażu dzięki swoim intensywnym barwom i najwyższej jakości składnikom.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

89,00 zł

brutto

dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com

Więcej informacji

Farby do tatuowania I AM INK True Pigments zostały stworzone z myślą o profesjonalnych artystach tatuażu, którzy wymagają od swojego sprzętu niezawodności, trwałości i wyjątkowej intensywności kolorów. Każdy odcień z linii True Pigments jest starannie opracowany, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Informacje szczegółowe:

Intensywne Kolory: True Pigments oferuje szeroką gamę barw, które są nie tylko żywe, ale również trwałe, co gwarantuje, że tatuaże będą wyglądać niesamowicie przez długi czas.

Wysoka Pigmentacja: Każda kropla farby zawiera maksymalne stężenie pigmentu, co zapewnia doskonałe krycie i głębię kolorów.

Bezpieczeństwo: Farby I AM INK są wolne od toksycznych substancji i są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa UE, co sprawia, że są bezpieczne dla skóry.

Łatwość Aplikacji: Konsystencja farby została zaprojektowana tak, aby ułatwiać jej aplikację, minimalizując rozmazywanie i ułatwiając precyzyjne konturowanie.

Trwałość: Kolory nie blakną z upływem czasu, co zapewnia, że tatuaże pozostają wyraziste i estetyczne przez lata.

Uniwersalność: Idealne do wszelkiego rodzaju tatuaży – od tradycyjnych po nowoczesne, od małych detali po duże, skomplikowane projekty.

Kolorowa farba do tatuowania I AM INK True Pigments to wybór profesjonalistów, którzy cenią sobie intensywność kolorów, trwałość i bezpieczeństwo. Niezależnie od stylu tatuażu, True Pigments gwarantuje, że każdy tatuaż będzie wyglądał olśniewająco.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki I AM INK w Polsce!

Charakterystyka produktu:

Karta charakterystyki

Cena za 100 ml:

Przy zakupie 10 ml - 440 zł

Przy zakupie 30 ml - 296,7 zł

Specyfikacja

Producent IAMINK GmBH
Kraj produkcji Austria
Pojemności 10 ml / 30 ml
Kolor Holy White
Informacje dodatkowe Produkt wegański / nie testowany na zwierzętach / testowany dermatologicznie
Zgodność Zgodna z regulacjami UE (REACH)
dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com