Powerbolt do Spektry Flux - bateria do maszynki do tatuowania

Spektra Powerbolt - bateria do maszynki do tatuowania

Producent: FK Irons Producent: FK Irons

3239

Nowość

Powerbolt Powiększ

Dodatkowa bateria do maszynki Spektra Flux, EXO.

Więcej szczegółów

Ilość: 1

Produkt dostępny

Ostatnie egzemplarze!

1 690,00 zł

brutto

dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com

Więcej informacji

Dodatkowa oryginalna bateria do maszynki Spektra Flux, EXO. Akumulator PowerBolt zawiera ogniwo litowo—jonowe, wyposażony jest w złącze USB-C oraz system dynamicznego zarządzania energią — Dynamic Power Path Management, który pozwala jednocześnie ładować akumulator oraz zasilać urządzenie. To także szybka prędkość ładowania nawet do 1,5 A i czas pracy do 10 godzin, zależnie od rodzaju użytego kartridża oraz zakresu napięcia. Ponadto, wyższa gęstość energetyczna, jaką charakteryzuje się PowerBolt, gwarantuje niezawodność i stabilność.

Poza LED-owym wskaźnikiem poziomu naładowania baterii oraz napięcia operacyjnego, PowerBolt posiada także trzy przyciski: włącznik/wyłącznik maszynki Spektra Flux oraz dwa przyciski regulacji napięcia, pozwalające dostosować jego poziom szybko i bezproblemowo. Przyciśnij strzałkę wskazującą w górę lub w dół, zmieniając napięcie robocze maszynki Spektra Flux w interwałach 0,5 V i zakresie od 5 do 12 V. Kolor diody wskaże aktualny poziom napięcia — sprawdź diagram kolorystyczny akumulatora PowerBolt.

PowerBolt oferuje także opcję „unieruchomienia” maszynki, dzięki której nie włączy się ona przypadkowo — ta funkcja jest przydatna, kiedy podróżujesz z maszynką w bagażu, zwłaszcza samolotem.

Specyfikacja

Producent FK Irons
Kraj produkcji USA
Wymiary 56 mm / 49 mm / 27 mm
Waga 58 g
Napięcie wyjściowe 5-12 V DC
Moc wyjściowa 1 A
Bateria czas pracy do 10h
Gniazdo ładowania USB-C
Gwarancja 12 gwarancji producenta
dziaraj.pl Reviews with ekomi-pl.com